Szybka integracja systemu, dzięki gotowym modułom; współpraca z wiarygodnym partnerem, działającym na polskim rynku już od ponad 10 lat; możliwość przyjmowania płatności w wielu walutach – oto niektóre zalety Cinkciarz Pay, autorskiego systemu płatności udostępnianego w portalu Cinkciarz.pl

Cinkciarz Pay nie daje się zaszufladkować w obrębie wymiany walut. Metoda może być wybierana na co dzień, do płatności w PLN. Potwierdzeniem jej przydatności i rekomendacją jakości może być zainteresowanie kilku tysięcy przedstawicieli branży e-commerce.

Co doceniają właściciele sklepów?

Z perspektywy sprzedającego Cinkciarz Pay oznacza m.in. współpracę z wiarygodnym partnerem, działającym na rynku od 2010 r. Główne atuty systemu to m.in.: cena (konkurencyjne stawki za poszczególne metody zaczynają się już od 0,2 proc.), szybka integracja dzięki gotowym modułom, szczególne udogodnienia dla sprzedających za granicą poprzez przyjmowanie płatności w wielu walutach i lokalnych metodach płatności.

Cinkciarz.pl udostępnia także szczegółową dokumentację techniczną oraz wsparcie specjalistów na każdym etapie integracji systemu czy współpracy. Wystarczy zatem zarejestrować się, zakładając darmowe konto w portalu, by w zgodzie z instrukcją, krok po kroku zostać przeprowadzonym przez cały proces i zaimplementować Cinkciarz Pay do swojego sklepu.

Co doceniają klienci sklepów?

Kupujący w sieci mogą z kolei wybrać Cinkciarz Pay, darząc zaufaniem markę, z którą wcześniej prawdopodobnie zetknęli się już, wymieniając waluty, nadając przekaz pieniężny za granicę czy też korzystając z popularnej karty wielowalutowej.

Wybierając Cinkciarz Pay w sklepie internetowym, klienci będą mogli w zaledwie kilku kliknięciach i bez dodatkowych opłat, na takich samych zasadach jak przy popularnych integratorach płatności, zapłacić za wybrane towary, korzystając z jednej z wielu szybkich, bezpiecznych i wygodnych metod płatności.

Autorska metoda Cinkciarz.pl współdziała również z przydatną opcją „link do płatności”, która pozwala generować linki do zapłaty online. Cinkciarz Pay umożliwia realizację płatności poprzez: szybki przelew online, BLIK, karty płatnicze (m.in. Visa, Mastercard), Apple Pay, Google Pay, PayPal i wiele innych.